Dan otvorenih učionica 2014.

Autor: Željka Martan Buhin, 19. 5. 2014.

Četvrtak, 22. svibnja 2014. godine veliki je dan za učenike i djelatnike OŠ Luka. Toga ćemo dana od 15:00 do 18:00 sati otvoriti vrata naših učionica svim prijateljima naše škole te pokazati samo dio onoga što u njoj učimo i stvaramo. Dragi učenici i roditelji te svi ostali prijatelji naše škole, čast nam je pozvati vas da nas posjetite na Dan otvorenih učionica te se uključite u koju od niza radionica koje pripremamo za vas.

Teme radionica:

1.      razred: Proljeće (učionica broj 14)

2.      razred: Putujemo (učionica broj 16)

3.      razred: Potražimo blago u otpadu (učionica broj 17)

4.      razred: Igrama do zdravlja mozga (učionica broj 19)

Hrvatski jezik, likovna i glazbena kultura: Naše Prigorje kroz književno djelo, rukotvorine, glazbu, slike i delicije (učionice broj 46 i 48)

Knjižnica, povijest, biologija i tehnička kultura: Znamenite Hrvatice (prostor knjižnice i čitaonice te učionica broj 42)

Povijest, geografija i vjeronauk: Ruksak pun kulture (učionice broj 43 i 45)

Engleski jezik: Natjecanje u sricanju (učionica broj 67)

Njemački jezik: Promet (učionica broj 66)

Kemija i biologija: Kemija u kuhinji (učionica broj 52)

Fizika: Konstrukcije

Matematika: I bez računa se računa (učionica broj 69)

POOS: Zavičaji kroz igru (učionica broj 64; od 15:00-16:00 sati)

Tjelesna i zdravstvena kultura: Takmičenje u sportskoj preciznosti

u 08:30 sati - 6. razredi;

u 09:00 sati - 5. razredi;