Književni susret s Jelenom Pervan

Autor: Željka Martan Buhin, 14. 11. 2014.

U četvrtak, 13. studenoga 2014., susreli smo se sa spisateljicom Jelenom Pervan. Došli smo u Knjižnicu Sesvete gdje smo se upoznali s mladom književnicom. Na vrlo zabavan način predstavila je svoje tri slikovnice „Medo Hrkalo“, „Medo Drijemalo“ i „Hrkalo“. Slikovnice govore o medi koji je različit od ostalih medvjeda zato jer hrče. Iako ga ispočetka nitko nije volio, uskoro su se njegovi prijatelji privikli na njegovo hrkanje te kada je prestao hrkati, svima je ono nedostajalo. Preko medvjedića smo shvatili da je u redu biti naopak i drugačiji od ostalih. Tako smo obogatili naš projekt Odlično je biti različit te obilježili Svjetski dan tolerancije koji se obilježava 16. studenoga.

Zahvaljujemo dragoj književnici Jeleni Pervan na ugodnim trenutcima koje smo proveli s njom! Posebnu zahvalu upućujemo  gospođi Diani Petrak koja nam je omogućila susret, upoznala nas s poslom književnika, pročitala nam nekoliko pjesmica te predstavila puno zanimljivih knjiga, slikovnica, enciklopedija!

Priloženi dokumenti:
CAM00781.jpg (701.21 KB)