REZULTATI MEĐUŠKOLSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE

Autor: Željka Martan Buhin, 2. 2. 2015.

U četvrtak, 29. siječnja 2015. godine održano je međuškolsko natjecanje iz matematike u OŠ Sesvete. Na natjecanju su sudjelovali učenici iz 13 škola s područja Sesveta i Donja Dubrave.

Naši su učenici bili vrlo uspješni i postigli su odlične rezultate.

U kategoriji petih razreda natjecalo se je ukupno 37 učenika. Najbolji rezultat postigla je Petra Rupčić, koja je osvojila 2. mjesto.

5. mesto    Roko Jakaša

6. mjesto   Lovro Rušnjak

16. mjesto   Maja Kos

U šestim razredima natjecalo se ukupno 30 učenika, a naši učenici postigli su sljedeće rezultate:

1. mjesto Filip Buhiniček

8. mjesto Daria Bevanda

13. mjesto Klara Marciuš i Monika Džalto

U sedmim razredima natjecalo se 30 učenika, a poredak naših učenika je:

4. mjesto Paula Nikolić

5. mjesto Leonora Đemaili i Laura Ozimec

7. mjesto Anita Marić

12. mjesto Klara Ćurković

Najmanji broj učenika, njih 24,  natjecalo se u osmom razredu. Našu školu predstavljali su Klara Kiš koja je osvojila 2. mjesto i Eugen Klišanin  11. mjesto.

Čestitamo našim učenicima na ostvarenim rezultatima, kao  i njihovim mentorima koji su ih pripremali za navedeno natjecanje.