GENERACIJA OSMAŠA 2009./2010.

Autor: Mladen Vidović, 5. 7. 2010.

Generacija osmaša 2009./2010. završila je školovanje u našoj školi. Pročitajte što su rekli o svom razredu, školi i sebi te što su njihove razrednice i ravnateljica  napisale o njima.

Odgovarali su na ova pitanja:

1. Koja je tvoja misao vodilja u životu?
  2. Što želiš ostvariti u budućnosti?
  3. Što misliš o svojoj osnovnoj školi?

Drage osmašice i osmaši,

bili ste maleni, zaigrani, veseli prvašići prije osam godina. Danas ste pismeni, obrazovani momci i djevojke. Završavate prvi korak svojega obrazovanja, ali i zajedničkoga odrastanja, prijateljevanja, traženje sreće.

Završetkom školovanja u svojoj najboljoj Osnovnoj školi Luka zatvarate knjigu svojega djetinjstva i otvarate knjigu svoje mladosti.

Svaki svršetak, novi je početak.

Sljedeće jeseni nastavit ćete obrazovanje na temeljima svoje Osnove škole Luka. Mnogi od vas tek tada će biti svjesni svega doboga što su čuli i naučili od svojih učitelja.

Učitelji « mučitelji», kako čuh od vas, vaši su najbolji prijatelji.

Pripremajući vas za život, ponekad biste ih najradje zaobišli, ali uvjerit ćete se, isplatilo se učiti i raditi.

Radost odrastanja u školi, zajedništvo generacije uz brigu svih vas zaposlenih u školi ostat će vam, sigurno, u sjećanju cijeli život. S ponosom možete svima reći da ste slavna generacija osmaša školske godine  2009./2010. svoje Osnovne škole Luka kao što će to za vas reći i vaši učitelji zajedno sa mnom.

Svakome od vas, draga osmašice i osmašu, želim uspješan nastavak školovanja i svaku sreću  u životu.

S poštovanjem i ljubavlju vaša ravnateljica

Marina Sabolović, prof.