Radionica "Planiranje i Učenje"

Autor: Željka Martan Buhin, 25. 1. 2017.

Dragi učenici viših razreda (5. - 8. razredi), pozivamo vas na besplatne radionice za brže i uspješnije svladavanje i usvojanje školskog gradiva!

Da učenje NE bi bilo mučenje, pozivamo Vas na prezentaciju radionice PLANIRANJE I UČENJE koja će se održati ovaj četvrtak (26.1.) u 19:00 sati u Malom studiju Centra Knap.  Ulaz na radionicu je slobodan, ali Vas molimo da najavite svoj dolazak na centar@knap.hr ili tel. 01/2303-122.

Da učenje NE bi bilo mučenje, pozivamo Vas na prezentaciju radionice PLANIRANJE I UČENJE koja će se održati ovaj četvrtak (26.1.) u 19:00 sati u Malom studiju Centra Knap.  Ulaz na radionicu je slobodan, ali Vas molimo da najavite svoj dolazak na centar@knap.hr ili tel. 01/2303-122.

Na radionici "Planiranje i Učenje", svakom se djetetu pristupa individualno, radi se u malim grupama (od 4 do 6 učenika), te ih se uči vještinama učenja, planiranja, sposobnosti povezivanja i kritičkog razmišljanja, jednom riječju, vještinama koje će im dugoročno koristiti.

Ciklus radionica trajat će tri mjeseca i  održavat će se  u Malom studiju Centra Knap, Ivanićgradska 41 a,  Zagreb (Peščenica) .
Radne grupe čini 4 do 6 polaznika približno iste dobi (može biti grupa 5. i 6. razredi i 7. i 8. razredi)
Radionice će se održavati četvrtkom u 19:00 sati u Centru Knap.

Priloženi dokumenti:
Planiranje_i_Ucenje.doc (248.00 KB)