Čitanje naglas - rezultati školskog natjecanja

Autor: Željka Martan Buhin, 3. 11. 2017.

Na školskom Natjecanju u čitanju naglas održanom u petak, 3. studenog 2017. godine sudjelovao je 51 učenik naše škole. Pohvaljujemo sve učenike koji su se odazvali natjecanju, pomno birali ulomke za svoj nastup te uvježbavali čitanje pred svojim mentorima. Ove godine na školskom su natjecanju odabrani Lorena Osojnik iz 4. c koja nam je pročitala ulomak romana Tajna ribljeg oka (mentorica učiteljica Arijana Piškulić Marjanović) i Valentino Hadžić iz 8. c koji se predstavio ulomkom romana Mali princ (mentorica profesorica Valentina Čančić). Lorena i Valentino će  nas 8. studenog predstavljati na gradskom Natjecanju u čitanju naglas. Čestitke učenicima i mentorima te puno sreće u daljnjem natjecanju!