Zlatna guska

Autor: VALENTINA ČANČIĆ, 3. 12. 2018.

U četvrtak, 22. studenog 2018., 1.b razred posjetila je knjižničarka Željka. Učenicima je pročitala Zlatnu gusku, bajku braće Grimm. Nakon lektira Crvenkapica i Ivica i Marica, učenici su upoznali još jedno poučno i zanimljivo djelo. Pažljivo i sa zanimanjem slušali su bajku te o njoj razgovarali. Nakon toga su sa svojom učiteljicom u produženom boravku Valentinom Vidović radili razne zadatke po skupinama. Crtali su se likovi, događaji, osmišljavao se kviz znanja, pisale su se pouke i još mnogo toga. Bilo je veselo, maštovito i zabavno. Radovi su složeni na plakat kako bi ostao podsjetnik na taj dan, priču i druženje.

Zahvaljujemo knjižničarki Željki na čitanju i željno iščekujemo još zanimljivih priča!