2. a u MSU

Autor: Željka Martan Buhin, 1. 3. 2019.

Učenici 2. a razreda su u pratnji svoje učiteljice, 20. veljače,  u Muzeju suvremene umjetnosti pogledali projekciju crtanog filma Ernest i Celestina.  Nakon projekcije za njih je bila organizirana radionica gdje su na zanimljiv način utvrdili svoja znanja o nastajanju crtanog filma, tj. o tome kako nastaje pokret u crtanom filmu. Bio je to vrlo lijep zaključak onoga što su učenici neposredno prije zimskih praznika naučili kroz razredno gostovanje profesora Dančevića. Voditeljica programa pohvalila ih je za uspješnost radova pa se nadamo da će se neki od učenika odazvati na izvannastavnu aktivnost Škola crtanog filma Lukas u našoj školi koju vodi profesor Dančević.