Uspjeh naših učenika izvan škole

Autor: Željka Martan Buhin, 19. 3. 2019.

Blizanci Borna i Martina Pervan učenici su 8. c razreda naše škole, a osim bratsko-sestrinske ljubavi, povezuje ih i ljubav prema glazbi te streličarstvu u kojem nižu brojne uspjehe. Borna i Martina članovi su Streličarskog  kluba Sesvete, ali i vlasnici brojnih priznanja i medalja osvojenih u ovom nimalo lakom sportu. Koliko su puno puta bili državni prvaci, svjedoče zlatne medalje koje su na molbu ravnateljice Marine Sabolović objesili oko svoga vrata te ponosno pozirali uz uspomene na svoja dosadašnja postignuća. Veselimo se i svim onim budućima te im želimo puno sreće i uspjeha!

Članak o Martini i Borni možete pročitati ovdje.