Posjet Dječjem domu sv. Franje

Autor: Željka Martan Buhin, 6. 6. 2019.

Učenici karitativne grupe zajedno sa vjeroučiteljicom Vericom Knežić u subotu 1. lipnja posjetili su Dječji dom sv. Franje u Vugrovcu. Djeci su donijeli slatkiše i tako ih razveselili. U igri i druženju proveli su zajedno dva sata. Budući da su neki od učenika bili kod djece više puta, među njima se razvilo prijateljstvo.

Dojmovi učenika:

S obzirom da sam u karitativnoj grupi već treću školsku godinu, više puta sam bila u Domu kod djece. Radujem se svakom susretu. Nekoliko dječice sa kojima se više igram, kada dođemo, već me pozna i smatra me svojom prijateljicom.

Amalija Ahmedi Petković, 6.e

Bila sam već nekoliko puta u Domu kod djece. Svaki susret me razveseli.Volim tu igru i druženje sa djecom.Volim vidjeti osmijeh na njihovom licu.

Larisa Meglaj, 6.e

Ovo je moj drugi posjet djeci i to me veseli. Volim razveseliti druge. Kada sa svojom rukom djeci dijelim slatkiše,v idim sjaj u njihovim očima i osmijeh na licu. To je tako lijep osjećaj. Vraćam se kući sretna jer znam da sam učinila dobro djelo.

Valerija Krajinović, 4.e

S radošću odlazim djeci u Dom, nakon druženja s njima još sretnija se vraćam kući.

Ema Kolić, 5.e

Volim razveseliti druge, osobito one kojima je teško, ti naši odlasci u Dom kod djece ispunjavaju me radošću i srećom.

Tara Čelam, 6.e