Likovni natječaj Plastelinko

Autor: Željka Martan Buhin, 11. 6. 2019.

Učenici 4. b razreda u pratnji ravnateljice Marine Sabolović  i učiteljice Natalije Damjanović bili su  na otvorenje izložbe učeničkih radova u sklopu likovnog natječaja "PLASTELINKO" koja se održala u petak, 07. lipnja 2019. s početkom u 13:10 sati u kino dvorani OŠ Pantovčak. Tema je bila energija vode koju su učenici prikazali slikanjem plastelinom.

Učenica Paola Korman 4. b osvojila je 3. mjesto i nagradu na natječaju, a Dora Kuleš, 4. b  posebnu pohvalu za svoj likovni rad. Dok je rad učenice Ive Jurakić bio izložen na izložbi u skupini odličnih radova.

Kroz ovaj natječaj upoznali smo jednu novu tehniku slikanja koja nam se jako svidjela i svakako ćemo je primjenjivati u daljnjem radu.