Posljednje zvono na oproštaju od osnovne škole

Autor: Željka Martan Buhin, 17. 6. 2019.

Kraj školske godine dočekali su s veseljem svi učenici osnovnih i srednjih škola. Petak, 14. lipnja posljednji je školski dan, posebno važan i emotivan za osmaše, koji su na putu prema školi bili dobro raspoloženi i prepoznatljivi po majicama s različitim kreativnim natpisima i porukama. Posljednji puta u osnovnoškolske klupe sjelo je sto i pet učenika osmoga razreda naše škole: 8. A razrednice Marije Jagić, 8. B razrednice Lane Duka Zupanc, 8. C razrednice Marije Raguž, 8. D razrednice Antonije Buhiniček te 8. E razrednice Ane Klarić.
Posljednjeg dana nastave služena je misa zahvalnica u crkvi Dobrog Pastira u Brestju nakon čega su se osmaši okupili na zajedničkom druženju i večeri.  Završetak je ovo jedne velike i značajne životne faze, slijedi ljetni odmor pa polazak u novu sredinu.
Ponosni smo na sve naše osmaše koji će napokon "odrasti" i okrenuti novu stranicu svoga života, vjerujemo uspješnu.
Sretno!