Učenici Karitativne grupe posjetili su Dječji dom u Vugrovcu

Autor: VALENTINA ČANČIĆ, 24. 12. 2019.

Učenici Karitativne grupe naše škole zajedno s vjeroučiteljicom Vericom Knežić u subotu, 21. prosinca posjetili su Dječji dom u Vugrovcu. Djeci su poklonili slatke paketiće i čestitali Božić... Nakon kratkog upoznavanja, vrijeme su proveli u druženju i igri.

Dojmovi učenika:

Išla sam prvi put u Dom kod djece, bilo mi je drago vidjeti kako su se oni razveselili našem dolasku. Družili smo se i bilo mi je lijepo.

Klara Filipović, 4.e

Lijepo mi je bilo družiti se s djecom, već sada se radujem sljedećem odlasku.

Mario Valentić, 4.e

Igrala sam se cijelo vrijeme s jednom djevojčicom koja ide u prvi razred. Bila je sretna zbog slatkiša, ali još više zbog druženja. Ovo je za mene bio baš lijep dan.

Ema Gajšak, 4.d

S obzirom da sam u Karitativnoj grupi i već nekoliko godina, bila sam kod djece u Domu puno puta i svaki put me uspiju razveseliti te se uvijek vraćam iz Doma ispunjenog srca...

Amalija Ahmedi-Petković, 7.e

Ovo mi je bio prvi posjet djeci u Domu. Kada sam vidio kako smo ih uspjeli usrećiti, bilo mi je baš jako drago. Igrao sam nogomet s dečkima i baš su super, tako smo se brzo sprijateljili.

Valentin Krajinović, 4.e

Djeca u Domu su tako draga, baš smo se lijepo družili i igrali s njima. Već sada se veselim sljedećem odlasku.

Vita Validžić, 4.e