MEDIJACIJA NA JESENSKOJ ŠKOLI UČITELJA U OPATIJI

Autor: Marina Rezo, 29. 11. 2010.

Na  Jesenskoj školi učitelja  od  22. 11 do 24. 11. 2010. g.  u Opatiji predstavljen je projekt Možemo to riješiti i izvannastavna aktivnost Mali medijatori.

Ravnateljica Marina Sabolović,  učiteljice Vlatka Mijić i Natalija Damjanović upoznale su sudionike Jesenske škole učitelja s pojmom medijacija, ulogom medijatora i tijekom medijacije. Zatim su predstavile izvannastavnu aktivnost Mali medijatori. Prikazale su igre koje provode na satovima medijacije  i postignute dosadašnje  rezultate  u školi.   Sudionici su pokazali veliki interes za naš prikaz i pohvalili nas u radu.

Priloženi dokumenti:
MEDIJACIJA OPATIJA.doc (575.50 KB)