Autor: Željka Martan Buhin, 1. 6. 2020.

Dragi učenici i roditelji, u prilogu se nalazi Odluka o upisima u prve razrede srednje škole.

Budući da se prijave vezane uz upise u srednju školu vrše na stranici www.upisi.hr s elektroničkim identitetom iz sustava AAI@EduHr, bilo bi dobro da svaki osmaš provjeri ima li već kod kuće papir s potrebnim podacima. Početak prijava u sustav moguć je od 1. lipnja 2020. Roditelji će zajedno u suradnji sa školom i razrednicima pratiti pravovremeno izvršavanje svih obaveza učenika vezanih uz upise u srednju školu (tablica: ljetni rok).

Stranice korisne za upise u srednju školu (za učitelje, roditelje i učenike):

Stranice za učenike (profesionalno informiranje) na kojima mogu online ispunjavati upitnike za IZBOR ZANIMANJA, VODIČ KROZ ZANIMANJA, SLIKOVNO-OPISNI UPITNIK INTERESA UČENIKA i još mnogo korisnih sadržaja vezanih za odabir zanimanja: