Čarobne vrećice pričaju priču

Autor: Željka Martan Buhin, 15. 6. 2020.

Ukrasne papirnate vrećice bude našu radoznalost, pogotovo ako su ukrašene vlastitim crtežima učenika. A tek sadržaj…?!

Učenici 3.c razreda su, zajedno sa svojom učiteljicom Ivom Babić, odlučili na malo drugačiji način ispričati Dnevnik Pauline P. autorice Sanje Pilić.

Svatko je svoju vrećicu ukrasio nacrtavši nešto što je posebno zapamtio iz romana, a u samu vrećicu učenici su stavili predmete koji su ih podsjećali na djevojčicu Paulinu P. Tako se u vrećicama našlo i osobnih dnevnika, malih skija,… I svatko je ispričao svoju priču o predmetu kojeg je donio u vrećici.

Bilo je izuzetno zabavno i zanimljivo, a izložbu Čarobnih vrećica možete pogledati u našoj školskoj knjižnici.