REZULTATI MEĐUNARODNOG LIKOVNOG NATJEČAJA "ŽIVOT UZ RIJEKU SAVU", 2020

Autor: Željka Martan Buhin, 19. 6. 2020.

Na Međunarodni likovni natječaj na temu: “Život uz rijeku Savu“ koji je pokrenula Osnovna škola Trnjanska s ciljem poticanja kritičkog i stvaralačkog izražavanja djece, učenika od I. do IV. razreda osnovnih škola, te podizanja svijesti o važnosti rijeke Save, pristiglo je 170 radova iz 27 škole, iz Republike Slovenije, Republike Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Republike Srbije.

Stručno povjerenstvo odabralo je tri najuspješnija rada i deset pohvaljenih radova.

Među tri najuspješnija rada koja prikazuju život uz rijeku Savu u budućnosti odabran je i rad učenika naše škole,  4. d razreda Dragutina Šporeca pod mentorstvom učiteljice Tanje Resman.
Čestitke našem Dragutinu!