KARITATIVNA GRUPA U DJEČJEM DOMU U VUGROVCU

Autor: Marina Rezo, 1. 12. 2010.

Karitativna grupa naše škole (ukupno 13 učenika 7. razreda)  u subotu 27. studenoga  2010. posjetila je djecu u Dječjem domu blaženi Alojzije Stepinac u Vugrovcu . Naši učenici pripremili su djeci male poklone sa slatkišima. Najradosniji dio ovoga susreta za naše učenike i djecu u domu bilo je zajedničko druženje i igra.

Evo što su rekli učenici o susretu s novim prijateljima.

Ušavši u Dom osjetila sam veselje i ljubav u zraku. Djeca su nas lijepo ugostila i mnogo smo toga mogli od njih naučiti. Predavši im darove jako smo ih razveselili, a oni su nam zahvalili igrom i smijehom.

Monika Štrok, 7. c

Posjetili smo Dječji dom u Vugrovcu i vidjeli smo kako oni žive. Djeca su sretna i jako zaigrana. Najviše vremena proveli smo u igri s njima. Kada smo trebali krenuti, svima nam je teško pao odlazak. Jako smo se zbližili s tom dragom djecom i nadam se    da ćemo ih još nekoliko puta posjetiti.

Anita Tadić, 7. c

U subotu je naša Karitativna grupa posjetila djecu u Vugrovcu. S obzirom da smo i prošle godine smo bili kod njih jako smo se veselili ponovnom susretu. Bilo nam je lijepo. To je bio događaj koji bih htjela ponovno doživjeti.

Lucija Turniški, 7. c

Kad smo bili u Vugrovcu kod djece, bilo mi je jako lijepo. Tamo je puno male djece koja su se rado igrala s nama. Upoznala sam i nove prijatelje. Nadam se da ću opet ići.

Anamarija Ćorluka, 7. a