BOŽIĆNA PRIREDBA U POOSU

Autor: Marina Rezo, 4. 12. 2010.

Posebna odgojno obrazovna skupina naše škole 21. prosinca 2010. u 10 sati održala je svoju godišnju priredbu. Bilo je plesa glume, recitiranja i pjevanja. Plesna skupina Maleni  otvorila je priredbu svojom izvedbom popularne božićne pjesme  Zvončići.

Plesna skupina Maleni otvorit će priredbu svojom izvedbom popularne božićne pjesme Zvončići.

Učenici Ivan Nujić, Ivona Matolić i Barbara Baškard izvest će igrokaz Vidio sam dijete. Učenica Lucija Topić iz 2. d razreda recitirat će božićne pjesme.

Zbor POOS-a otpjevat će pjesmu Kristovo malo janje i zaželjeti svima sretan Božić.

Nakon toga slijedi izložba učeničkih radova i božićna tombola, a sve će biti zaokruženo ukusnim božićnim domjenkom.

Priloženi dokumenti:
DSC09077.JPG (914.78 KB)