Naši petaši u humanitaroj akciji

Potaknuta pozivom za pomoć Caritasu župe Pohoda Blažene Djevice Marije u Čučerju, ravnateljica OŠ Luka iz Sesveta, Marina Sabolović, dogovorila je s razrednicima petih razreda Slavicom Barnjak, Zrinkom Ćavar, Marijom Štimac, Marinom Rezo i Anom Kazija Rajič skupljanje humanitarne pomoći za obitelji u potrebi pogođene potresom u Zagrebu ovoga proljeća.

Roditelji naših petaša nesebično su se uključili u akciju tako da je za samo tri dana prikupljena bogata donacija od higijenskih potrepština za djecu i odrasle do slatkiša za naše prijatelje u Čučerju.

Učenici su radosna srca donosili u školu darove koje su pripremili sa svojim roditeljima.

Profesorica Marija Štimac i ravnateljica 20. studenoga 2020. odvezle su donaciju u Čučerje koju je ispred Caritasa primila gospođa Marina Šturlić i zahvalila na pomoći.

U znak zahvalnosti velečasni Marko Torbar, upravitelj župe školi je darovao Zahvalnicu.

Svjesni da samo dobrim djelima činimo svijet boljim zahvaljujemo roditeljima naših petaša koji su se odazvali akciji i koji tako u suradnji sa školom odgajaju svoju djecu u vjeri, ljubavi i nadi.

Ravnateljica                                                                                                      Marina Sabolović

objavio: ŽELJKA Martan Buhin   datum: 23. 11. 2020.