NAJLJEPŠA ŠKOLSKA ZADAĆA OŠ LUKA 2010.

Autor: Marina Rezo, 6. 12. 2010.

Osnovna škola Luka raspisala je natječaj s temom

Najljepša školska zadaća OŠ Luka 2010.

Tijekom listopada i studenoga svi učenici predmetne nastave pisali su prvu školsku zadaću iz hrvatskoga jezika. Profesorice su predložile najuspješnije školske zadaće za natječaj.

Predložene školske zadaće bit će objavljene  7. prosinca 2010. na web stranice škole.

Ocjenjivat će ih stručno povjerenstvo i čitatelji koji to žele. Članovi stručnog povjerenstva su profesorica Davorka Pekišić, vjeroučiteljica Verica Knežić, psiholog Damir Oštarčević i ravnateljica Marina Sabolović.

Glasovati možete do 17. prosinca 2010. godine.

Bodovi stručnog povjerenstva i bodovi dobiveni web glasovanjem zbrojit će se. Tri sastavka s najvećim brojem bodova bit će nagrađena.

Na Božićnoj priredbi 22. prosinca 2010. proglasit ćemo pobjednike i dodijeliti nagrade.