5. MJESTO ZA MIJU NA MEĐUNARODNOM NATJECANJU U RITMIČKOJ GIMNASTICI

Autor: Gordana Grujić, 21. 10. 2021.

Prošlog vikenda, 16. i 17. listopada u zagrebačkoj Areni održano je najveće natjecanja u ritmičkoj gimnastici Aura cup 2021. pod pokroviteljstvom FIG-a ( Međunarodne gimnastičarske organizacije ).

Na natjecanju je sudjelovalo 250 gimnastičarki iz 22 zemlje svijeta.

Gimnastičarke su se natjecale u nekoliko kategorija : B, A i FIG senior i junior programu.

Mia Gvozden, učenica 7.a razreda osvojila je 5. mjesto iz obruča  te 5. mjesto s trakom u kategoriji A junior.

Ovo natjecanje za Miiu je bila odlična priprema za Višebojsko prvenstvo Grada Zagreba i Prvenstvo grada u B i C programu koje će se održati  23. i 24. listopada  te Prvenstvo Hrvatske početkom studenog.

Čestitke Miji na postignutim rezultatima te puno uspjeha na svim slijedećim natjecanjima.