USPJEH NAŠE UČENICE MIHAELE NA SVJETSKOM PLESNOM NATJECANJU

Autor: Gordana Grujić, 5. 11. 2021.

Mihaela Vidović, učenica 8.a razreda, sudjelovala je na Svjetskom plesnom natjecanju (International Dance Open) na kojem je ostvarila izvrstan uspjeh!

International Dance Open održan je u Splitu od 29. do 31. listopada 2021. Natjecanje je okupilo mnoštvo plesnih stilova i plesnih klubova iz Hrvatske, ali i susjedne Slovenije te Bosne i Hercegovine. Natjecanje se organizira za plesače svih razina i svih uzrasta u plesnim stilovima.

Naša Mihaela osvojila je prvo mjesto u kategoriji lyrical solo, prvo mjesto u kategoriji show formacija i step trio te drugo mjesto u kategoriji step formacija.

Čestitamo Mihaeli na velikom uspjehu!