ZLATO, SREBRO I BRONCA ZA MIJU GVOZDEN, UČENICU 7.A RAZREDA NA MEĐUNARODNOM LEDA CUPU

Autor: Gordana Grujić, 16. 11. 2021.

30. i 31.10.2021. u Zagrebu u dvorani Doma sportova održan je međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici Leda cup 2021. na kojem je sudjelovalo oko 200 gimnastičarki iz 8 zemalja.

U subotu je bilo natjecanje A kategorije u kojoj je nastupila i juniorka Mia Gvozden, te osvojila 1. mjesto u vježbi s loptom, 2. mjesto u vježbi s čunjevima te 3. mjesto u vježbi s obručem.

Već vikend kasnije 06.i 07. studenog Mia je otputovala u Vrsar na 30. ekipno, pojedinačno i višebojsko prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici, gdje je u natjecanju sa sva 4 rekvizita osvojila visoko 4.mjesto u vježbi s obručem (ocjena 14.250) u snažnoj konkurenciji juniorki godišta 2006,2007 i 2008, te sa svojom klupskom kolegicom osvojila je i ekipno juniorko zlato za GK Maksimir.

Bravo Mia i čestitke!!!

Snimku natjecanja možete pogledati OVDJE