„EVERYONE CAN SING CAROLS“ – MEĐUNARODNI ETWINNING EVENT

Autor: Gordana Grujić, 16. 12. 2021.

Učenice Lucija Grubišić i Anja Grozdek iz 6.b i Angela Cirimotić iz 6.d razreda su sudjelovale u međunarodnom eTwinning projektu „Everyone can sing carols“ i tako predstavile našu školu i Hrvatsku. U projektu su sudjelovale škole iz Grčke, Hrvatske, Španjolske, Poljske i Češke.

Lucija Grubišić je na svojoj violini odsvirala „Radujte se narodi“, Anja i Lucija su sa svojom učiteljicom Lucijom Križić otpjevale pjesmu „Zvončići“ a Angela se odvažila i otpjevala i odsvirala njemačku tradicionalnu božićnu pjesmu „O Tannenbaum“.

Na OVOJ POVEZNICI možete pogledati naše predstavnike i ostale sudionike ovog lijepog božićnog projekta.