„CHRISTMAS WISHES FROM ALL OVER THE WORLD“

Autor: Gordana Grujić, 16. 12. 2021.

Učenici 6.razreda sudjeluju u međunarodnom eTwinning projektu „Christmas wishes from all over the world“. Inicijator projekta je škola iz Grčke a sudjeluju i škole iz Italije, Poljske, Španjolske, Rumunjske, Armenije, Ukrajine, Češke i naša škola iz Hrvatske. Sa svojom mentoricom učiteljicom Lucijom Križić vesele se suradnji s ostalim učenicima i učiteljima. Cilj projekta je upoznate druge zemlje i škole, njihove običaje, razvijati međusobnu komunikaciju, suradnju i toleranciju.

Učenici će izrađivati božićne digitalne ili ručno rađene čestitke, snimati glasovne poruke za svoje prijatelje iz drugih zemalja u kojima će čestitati Božić na hrvatskom, engleskom i njemačkom jeziku, slikati uređenje škole i našeg mjesta za Božić te se predstaviti videom kako bi naši prijatelji upoznali našu školu i Sesvete na zajedničkom TwinSpace-u.

Želimo svima sretan Božić i sretnu novu 2022.godinu.

Video s kojim predstavljamo školu možete pogledati na poveznici.