BAKE I DJEDOVI U ŠKOLSKIM KLUPAMA

Autor: Marina Rezo, 14. 2. 2011.

Bake i djedovi u školskim klupama

Da, dobro ste pročitali. 4. 2. 2011. u školske klupe 4. d razreda sjele su naše bake i djedovi.

Prethodno smo im pisali pisma te im tako pokazali kako ih se rado i često sjetimo pa čak i u školi. Pisma smo odnijeli u poštu. Nestrpljivo smo čekali njihovo javljanje. Uzbuđeno su nam javljali o primitku pisma. Baš smo ih razveselili.

Nakon toga smo ih pozvali na malo druženje u naš razred. Pripremili smo im malu priredbu, a zatim su s nama podijelili svoja iskustva vezana za školu u njihovo vrijeme. Čuli smo da su imali jako stroge učitelje koji su ih kažnjavali na različite načine. Hvala Bogu da je danas drugačije. Otkrili smo i što znači ZLATNI PIR. Ako niste znali to je kada su baka i djed u braku 50 godina. To je uspjelo baki i djedu našega Filipa Bošnjaka koji su svoj zlatni pir proslavili prošli mjesec. Od srca im čestitamo.

Bake su nam pomogle i šivati srčeka za Valentinovo. Njima ćemo ukrasiti razred. Hvala im na pomoći.

Tim našim zajedničkim druženjem zaključili smo tjedan posvećen bakama i djedovima.

Bili smo sretni jer smo razveselili naše najmilije.

Učenici  4.d razreda