Valentinovo u našoj školi

Autor: Marina Rezo, 15. 2. 2011.

Valentino u školi

Dana 14. 2. 2011. u našoj školi  obilježli smo dan zaljubljenih. Oblježavanje je započelo u 17,30 sati, prije  plesa održao se igrokaz Budi svoj - budi  cool . Na plesu  su  sudjelovali  učenici  od 5. do 8. razreda. Bilo je odlično, dobra glazba i ludi provod pomogli su nam  da zaboravimo na školske probleme. Htjeli bismo sve ponoviti.

Sara, Lea i Dora, 7. e

Prijedlog: Sljedeće godine htjeli bismo da na plesu budu  samo učenici 7. i 8. razreda, 5. i 6.  razredi će narasti za koju godinu pa će i oni to doživjeti.