SUSRET S KNJIŽEVNICOM OZANOM RAMLJAK

Autor: Marina Rezo, 15. 2. 2011.

Učenici 1. c i 1. d razreda obilježili su Valentinovo u Gradskoj knjižnici Sesvete na književnom susretu s profesoricom Ozanom Ramljak koja piše pjesme za djecu.

Autorica je čitala stihove iz knjige Zgodne  nezgode koji na šaljiv način govore o ljubavi. Učenici su saznali kako nastaju pjesme i priče za djecu, te tko ih oslikava. Susretu je prisustvovala arhitektica Ivona Crnošija Galović koja je ilustrator knjiga Zgodne nezgode i Kvartet u F-duru. Na kraju susreta i učenici su bili mali ilustratori. Svojim likovnim radovima prikazali su pročitane stihove. Odabrana su tri najbolja rada, a autori najboljih radova za nagradu su dobili knjige Ozane Ramljak. Ovakva su nam druženje korisna i ugodna. Želimo ih što više.

Učenici i učiteljice 1. c i d razreda

Priloženi dokumenti: