NOVO U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Barbara Altabas, 14. 9. 2009.

NOVO U NAŠOJ ŠKOLI
USPJEŠNIJE UČENJE I UGODNIJI BORAVAK

Tijekom ljetnih školskih praznika u našoj školi izvodili su se vanjski i unutarnji građevinski radovi.

VANJSKI
Ispred školske zgrade uređene su klupe i rukohvati.

UNUTARNJI
Neke učionice, kabineti i mala dvorana imaju bolje i ljepše podove. Obnovljeni su i prelakirani parketi.
U potpunosti su uređeni sanitarni čvorovi za učenike u istočnom dijelu škole, u prizemlju, na prvom i drugom katu.
Oličeni su zidovi učionica, kabineta i hodnika te je učinjeno generalno čišćenje i spremanje škole.
Bijelom bojom uljepšani su garderobni učenički ormari.
U centralnom hodniku zabljesnule su nove bijele vitrine s radovima naših učenika i trofejima s njihovih sportskih natjecanja.

ODRŽAVANJE I ČUVANJE
U čuvanju i održavanju školske zgrade pomažu svi korisnici, zaposlenici i posjetitelji naše ustanove.
To su naši učenici i roditelji, razrednici, učitelji, spremačice, domari, stručni suradnici i naravno ravnateljica.