POSEBAN RAZREDNI ODJEL U KNJIŽNICI SELČINA

Autor: Željka Martan Buhin, 30. 1. 2024.

Učenici posebnog razrednog odjela u pratnji učitelja Andreja Grgića, školske knjižničarke Željke Martan Buhin i svojih pomoćnica u nastavi u ponedjeljak, 29. siječnja posjetili su Knjižnicu Selčina gdje ih je srdačno dočekala knjižničarka Dunja. Druženje u ugodnom ambijentu knjižnice proveli smo u razgovoru o knjigama i našim vrlinama, izrađujući životinjske trodimenzionalne likove od papira, igrajući zajedno društvene igre, ali najupečatljiviji doživljaj na nas su ipak ostavile basne. Teta Dunja pročitala je nekoliko kratkih basni sa snažnom porukom, a potom su kolegice knjižničarke, teta Dunja i naša školska knjižničarka Željka, za učenike odigrale humorističnu lutkarsku predstavu Lisac i roda. Gospođi Dunji Gašljević zahvaljujemo na gostoprimstvu i veselimo se budućim druženjima.