PROVOĐENJE HUMANITARNE AKCIJE ZAGREPČANI ZAGREPČANIMA 2024.

Autor: Gordana Grujić, 6. 5. 2024.

Poštovani roditelji i učenici,

od ponedjeljka  6. svibnja 2024. provodi se  humanitarna akcija Zagrepčani Zagrepčanima 2024.  i traje do 31. svibnja 2024. godine. Akcija će se provoditi i u Osnovnoj školi Luka.
Riječ je o humanitarnoj akciji u kojoj će se  prikupljati prehrambene i higijenske potrepštine prema kalendaru darivanja. Kalendar je osmišljen po danima, ali poanta je da svaki učenik odabere 1-2 namirnice na kalendaru i taj dan donira za Crveni križ Zagreb. Sve prehrambene i higijenske potrepštine namijenjene su korisnicima Socijalnog dućana. Artikli i namirnice ne smiju biti otvarani i s istekom roka trajanja.

VAŽNO! Učenici će donositi artikle prema rasporedu

kojeg će dobiti od razrednika/razrednice!