2. b na tržnici

Autor: Željka Martan Buhin, 17. 10. 2011.

U utorak, 11. listopada, oko podneva, učenici 2.b razreda posjetili su tržnicu u Sesvetama

Došli smo na poziv Leonove mame, gospođe Danijele Pajurin. Posjet tržnici bio je dio našeg projekta jabuka koji traje od početka listopada.

Ljubazna mama pokazala nam je različite sorte jabuka. Promatrali smo i uspoređivali jabuke, opipavali ih, mirisali i jeli. Doznali smo da su sve jabuke iz vlastitog uzgoja obitelji Pajurin s njihove plantaže jabuka. Usput smo pogledali  koje se voće i povrće može kupiti na tržnici u jesen.

Leonovoj mami zahvalili smo na pozivu tako da smo joj izrecitirali i otpjevali nekoliko prigodnih pjesmica. Uspješan posjet bio je upotpunjen  ranojesenskim sunčanim danom.

Priloženi dokumenti:
2b_na_trznici.docx (2.73 MB)