Prvašići u Knjižnici Selčina

Autor: Željka Martan Buhin, 28. 10. 2011.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige učenici  prvih razreda naše škole u razdoblju od 24. 10.2011. do 28.10.2011. godine  posjetili  su dječji odjel Knjižnice Selčina.

Učenici su nagrađeni besplatnim upisom u knjižnicu. Naučili su što je knjižnica, tko je knjižnjičar, kako se posuđuju i vraćaju knjige te kako se odnositi prema posuđenim knjigama.  U razgovoru s tetom knjižnjičarkom saznali su da je ove godine Mjesec hrvatske knjige posvećen pjesnicima.  Tako su i oni upoznali pjesme i  priče Grigora Viteza.   Slušali su pjesmu  Kako živi Antuntun i priču Razbojnik sa žutom pjegom.  Nakon provedenog razgovora učenici su odglumili priču i slikali najdraži lik, tj. najdraži dio priče.

Ugodno smo se proveli i zahvaljujemo na suradnji dječjem odjelu Knjižnice Selčina.

Priloženi dokumenti:
Slika_1.JPG (496.47 KB)