Karitativna grupa u posjetu Dječjem domu u Vugrovcu

Autor: Željka Martan Buhin, 16. 11. 2011.

Karitativna grupa naše škole, 12. studenog posjetila je djecu Dječjeg doma u Vugrovcu. U posjet domu išlo je 18 učenika osmih i šestih razreda u pratnji vjeroučiteljice Verice Knežić. Učenici su pripremili lijepe darove za djecu te proveli nekoliko nezaboravnih sati u druženju i igri.

Dojmovi učenika:

U subotu smo iznenadili svojim dolaskom djecu Dječjeg doma u Vugrovcu. Donijeli smo poklončiće kojima su se jako razveselili. Ali oni su nama dali puno više. U igri i druženju bilo je puno smijeha i radosti. Na kraju druženja djeca su nam otpjevala nekoliko duhovnih pjesama. UŽIVALI SMO!

Monika Štrok, 8. c

S karitativnom grupom posjetila sam djecu u Vugrovcu. To je bilo druženje s predivnom djecom. Oni su se jako obradovali našem dolasku. Pričali smo o školi, o svemu... Poslije upoznavanja uslijedila je igra. Posebno mi je bio draf jedan mali dječak koji jako lijepo pjeva. Bilo nam je predivno. Obećali smo da ćemo doći i u drugom polugodištu. Već se sada radujem ponovnom susretu.

Anamarija Đondraš, 6. e

Vrijeme koje posvetimo drugima je najdragocjenije. Ovo druženje s djecom u Vugrovcu bilo je nezaboravno. Toliko radosti u tih nekoliko sati. Rastanak je bio dirljiv i zato moramo ponovno doći. Do ponovnog susreta ta draga lica djece, koja sam upoznala, nosit ću u svome srcu.

Tamara Knezović, 8. d

Vratila sam se iz Vugrovca sretna i ispunjena. Djeca su predivna, baš smo se lijepo naigrali te naše druženje završili pjesmom. Djeca su nas srdačno pratila na autobus. Na rastanku je bilo puno zagrljaja, čak i pokoja suza. Obećali smo da ćemo ponovno doći.

Nikola Bičanić, 8. a