Medijacija u životu naše škole

Autor: Željka Martan Buhin, 30. 11. 2011.

28.11. 2011. godine  održan je seminar  „Veliki medijatori za male medijatore - osnaživanje školskih i vršnjačkih medijatora“ u organizaciji Foruma za slobodu odgoja. U sklopu tog seminara  učiteljice Vlatka Mijić i Natalija Damjanović predstavile su rad Malih medijatora u našoj školi i održale predavanje na temu  Medijacija u životu škole.

Na seminaru su sudjelovali i učenici naše škole: Jakov Ancić, Lana Kuretić, Katarina Svaguša i Barbara Raguž (Mali medijatori 5. razreda),  i to prikazom jedne medijacije. Učenici su odlično i hrabro odgovarali na postavljena pitanja te objasnili zašto su pristupili medijaciji, kako je provode u školi,  koje su im aktivnosti najdraže...  Bravo za njih!!!

Ujedno podsjećamo sve učenike naše škole da mi, Mali medijatori, medijacijom riješavamo probleme i sukobe. Dakle, na miran način, razgovorom, nastojimo posredovati između sukobljenih strana. Ako želite još više doznati o medijaciji, javite se učiteljicama Vlatki i Nataliji koje će vas rado ugostiti na našoj izvannastavnoj aktivnosti.

Priloženi dokumenti:
DSC03330.JPG (363.54 KB)