NATJEČAJ za izbor i imenovanje ravnatelja/ice Škole

Autor: Željka Martan Buhin, 3. 1. 2012.

Natječaj je objavljen dana 2. siječnja 2012. u dnevnim novinama   24 sata

...............................................................................................................................

Na  temelju  članka 127. i članka 165. stavak 1.   Zakona  o odgoju i obrazovanju  u  osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11. ) i članka 55. Statuta  škole, Školski  odbor  Osnovne škole Luka raspisuje:

za izbor i imenovanje ravnatelja/ice Škole

Za  ravnatelja/icu   može biti  izabrana  osoba  koja   ispunjava uvjete  za učitelja/icu ili stručnog suradnika/icu, a ima najmanje višu stručnu spremu i  5 godina radnog iskustva u odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz  prijavu treba priložiti:

• životopis;
  • domovnicu;
  • diplomu;
  • dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima ( potvrda škole i ovjerena preslika radne knjižice ) ;
  • dokaz o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena obveze polaganja stručnog ispita;
  • uvjerenje da osoba nije pod istragom i da se protiv nje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Ravnatelj/ica   se  imenuje na vrijeme od 5 godina.

Prijave s potrebnom dokumentacijom u izvorniku ili  ovjerenom  presliku   dostaviti  na  adresu: Osnovna škola Luka, Otona Ivekovića 16, 10 360 Sesvete s naznakom „natječaj za ravnatelja“  u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene ponude neće se razmatrati.

O  rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijave.