LiDraNo 2012. - rezultati

Autor: Željka Martan Buhin, 31. 1. 2012.

Dragi učenici i roditelji, za županijsko natjecanje na LiDraNu 2012. odabrani su sljedeći radovi i scenski nastupi:

LITERARNI RADOVI

Badnja večer - Gabrijela Rezić, 5. razred; OŠ LUKA (mentorica: Marija Gerovac Đurčević)

Moja učiteljica klavira - Paula Lučić, 7. razred; OŠ SESVETE (mentorica: Kata Kolak)

Tko je on u mom životu - Magdalena Cvetko, 7. razred; OŠ SESVETE (mentorica: Kata Kolak)

Micek - Jakob Bertović, 4. razred; OŠ VUGROVEC - KAŠINA (mentorica: Ksenija Kovačić)

Popevka - Lovro Zenko, 4. razred; OŠ IVANA GRANĐE (mentorica: Ankica Dmejhal)

Kako je mačić Mirko upoznao hladnije dane - Klara Križan, 4. razred; OŠ BRESTJE (mentorica: Vesna Dukić)

Allah je čvrsto zagrlio svijet - Gentrit Fana, 6. razred; OŠ BRESTJE (mentorica: Jasna Pastuović)

NOVINARSKI RADOVI

Osvrt na premijeru filma "Koko i duhovi" Ivana Kušana - Lucija Tomić, 6. razred; OŠ LUKA (mentorica: Zdenka Drožđan)

Tko se boji pčela još - Sara Borzić, 7. razred; OŠ JELKOVEC (mentorica: Martina Bumbar)