Posjet medicinske sestre

Autor: Željka Martan Buhin, 3. 5. 2012.

U ponedjeljak, 30. travnja gospođa Renata Štedul, po zanimanju medicinska sestra, održala je zanimljivo interaktivno predavanje učenicima 2.a i 2.b razreda. Gospođa je majka učenika Renata Štedula (učenika 2. a), a došla je na poziv učiteljice Arijane Piškulić Marjanović kako bismo obogatili naš cjelogodišnji projekt Zdravlje je najveće bogatstvo.

Gospođa se odlično pripremila te na primjeren i dinamičan način približila učenicima svoje zanimanje. Predavanje je dodatno je proširila korisnim savjetima za očuvanje zdravlja. Bilo je zanimljivo mjeriti tlak, a za igru nam je ostavila gomilu medicinskih stvarčica (kapa, šprica, zavoja).

Počastili smo se grickalicama.

Puno hvala cjenjenoj gospođi Renati Štedul na gostovanju i trudu!

Učiteljica Jasminka Pizzitola

Priloženi dokumenti: