NAJLJEPŠA BAJKA LUKE

Autor: Barbara Altabas, 28. 10. 2009.

Napiši bajku i objavi je na web stranici naše škole.

Možda baš ti postaneš autor najljepše bajke  OŠ Luka.

PRAVILA NATJEČAJA Najljepša bajka Luke

1. U natječaju sudjeluju učenici 4., 5. i 6. razreda OŠ Luka, Sesvete.

2. Bajku treba poslati na web adresu najljepsa.bajka.luke@gmail.com.

3. Natječaj traje od 30. listopada do 19. studenog 2009. godine.

4. Bajka mora imati naslovnu stranicu (naslov, ime i prezime autora) bajke i najmanje dvije, a najviše tri stranice teksta te biti pisana fontom "Times New Roman" i veličinom 14.

5. Glasovanje za najljepše bajke traje od 20. studenog do 4. prosinca 2009. godine na web stranici naše škole.

6. Deset najboljih bajki po broju dobivenih glasova bit će izdvojeno i dano na čitanje prosudbenom povjerenstvu ovog natječaja.

7. Prosudbeno povjerenstvo analizirat će najbolje bajke od 7. do 10. prosinca 2009. godine.

8. Dana 11. prosinca 2009. godine bit će objavljeno 5 najljepših bajki OŠ Luka na web stranici naše škole.

9. Autori najboljih bajki (1., 2. i 3. bajke) bit će nagrađene prigodnim nagradama.

- organizator natječaja je OŠ Luka