Projekt "Poticanje čitanja i stvaralačkog pisanjau 2. d razredu

Autor: Željka Martan Buhin, 29. 10. 2012.

Učenici 2.d razreda cijelu školsku godinu sudjeluju u projektu Poticanje čitanja i stvaralačkog pisanja.

Projekt nam je krenuo zanimljivom aktivnošću. Tijekom rujna i listopada, novi razredni prijatelj, Papa Štrumf, odlazi u naše domove. Zadatak nam je Papa Štrumfu prije spavanja pročitati zanimljivu priču. Svaki dan Papa Štrum dolazi u razred i prepričava priču koju je prethodnu večer čuo od svojih novih prijatelja. Zanimljivo nam je slušati nove priče, a najzanimljivije nam je što nas sada Papa Štrumf ocjenjuje. Nije strog u ocjenjivanju i zato ga jako volimo.

Tijekom studenog i prosinca, Papa Štrumf će nas opet obilaziti, no ovaj put ćemo s njim provoditi cijeli jedan dan. U njegov dnevnik ćemo pisati što je Papa Štrumf kod nas doživio. U razredu ćemo čitati dnevnik njegovih doživljaja. Jedva čekamo!!!

Učenici 2.d razreda

Priloženi dokumenti: