IV. PUT K SUNCU

Autor: Željka Martan Buhin, 13. 5. 2013.

U subotu, 11. svibnja učenici naše škole sudjelovali su u natjecanju IV. PUT K SUNCU u Osnovnoj školi Dr. Ivan Merz u Zagrebu. Tema natjecanja bila je Deseta godišnjica beatifikacije Ivana Merza. Učenici su se natjecali u tri kategorije i ostvarili izvrsne rezultate:

LIKOVNO NATJECANJE - učenica Anamaria Đondraš (7. e) osvojila je treće mjesto; mentor: prof. Marija Božek

LITERARNO NATJECANJE - učenica Anamaria Đondraš (7. e) osvojila je prvo mjesto; mentor: prof. Marina Rezo

NATJECANJE U ZNANJU - učenica Klara Ćurković (5. c) osvojila je treće mjesto;

- učenice Sara Vulama, Lana Svečnjak, Klara Kvesić (5. c) osvojile su četvrto mjesto; mentor: vjer. Verica Knežić

Čestitamo!!!

Dragi blaženiče Ivane!

Desetljeće već je prošlo, ti si zbog svojih djela ustoličen na oltar blaženih. Svakom mladom čovjeku uzor si krijeposan. Svojim zagovorom štitiš nas od zla kojega se svi boje. Vjernik je postojan i sretan jer s tvojim blagoslovom kroči kroz život.

S izvora čiste rijeke Bog je osnažio tvoj duh i naraštajima hrvatske mladeži darovao pravi uzor vjere i čistoće.

Zemlja ponosna, tvoja Bosna, život ti je dala, a Hrvatsku si odabrao za svoj dom. Zato imaš dvije domovine.  Blaženi papa Ivan Pavao II. u tebi je prepoznao Božju blizinu i sjaj te hrvatskom narodu po tebi pokazao Božju ljubav.

Vjeri, ljubavi, nadi, poštenju i mudrosti vodi nas, svoje krijesnice blaženim putem k Suncu.

Anamarija Đondraš, 7. e

škola: OŠ Luka, Sesvete

Otona Ivekovića 16

mentor: Marina Rezo, prof.

Priloženi dokumenti:
P1011806.JPG (1,002.96 KB)