Druženje s roditeljima

Autor: Željka Martan Buhin, 20. 5. 2013.

U četvrtak, 16. 5. 2013. održan je susret roditelja i učenika 2. d razreda. Učenici su roditeljima pomoću prezentacija predstavili sve izvanučioničke nastave na kojima su ove školske godine bili. Održan je i kviz između roditelja i djece, a najzanimljivija su bila sportska natjecanja.

Učenice su se u graničaru natjecale s majkama, a dječaci s očevima. Dječaci su pobijedili očeve, a djevojčice majke, iako su se majke borile kao prave lavice. Žao nam je što nam je kiša pokvarila planove pa smo, umjesto na igralištu, sportska natjecanja održali u dvorani, no to nije umanjilo našu sreću i zadovoljstvo. Već smo dogovorili uzvratni susret u 3. razredu. Jedva čekamo!

Učenici 2.d razreda