Pisanje i knjižnečari - nagrađeni učenici

Autor: Željka Martan Buhin, 21. 5. 2013.

Na literarnom natječaju za učenike osnovnih škola Zagrebačke županije i Grada Zagreba PISANJE I KNJIŽNEČARI, koji je potaknula Knjižnica Sesvete i podržala nakladnička kuća Alfa iz Zagreba, sudjelovalo je ukupno 167 učenika.

Među nagrađenim radovima, kojih je bilo 19, nagrađena su i dva rada učenica naše škole: esej Odgovornost prema životu učenice Marije Jelić (8. razred; mentorica Josipa Sabljo) i lirski esej Osmijeh majke učenice Mije Zeljko (6. razred; mentorica Marina Rezo).

Sljedeći lirski eseji naših učenica ući će u e-zbornik:

Ljubav spašava svijet - učenica Franka Šarić (8. c; mentorica Davorka Pekišić);

Život - učenica MateaTrupec (6. e; mentorica Marina Rezo);

Put - učenica Mateje Trupec (6. e; mentorica Marina Rezo);

Smijmo se i volimo jedno drugo - učenica Ana Marija Majstorović (8. c; mentorica Davorka Pekišić);

Blago prijateljstva - učenica Mihaela Žeger (6. a; mentorica Davorka Pekišić)

Stihovi u duši stare klupe - učenica Lucija Pigl (8. d; mentorica Marija Gerovac Đurčević)