Posjet drugaša Hrvatskom katoličkom radiju

Autor: Željka Martan Buhin, 24. 5. 2013.

U utorak, 21. svibnja 2013. učenici 2. d razreda bili su na Hrvatskom katoličkom radiju. Karlin tata, gospodin Zvonimir Ancić koji je ravnatelj HKR-a, pozvao nas je u posjet. Rado smo se odazvali pozivu.

Na radiju smo otkrili na koji način se stvara program koji slušamo na radio postajama. U tonskom studiju smo pjevali pjesme i snimili CD. Možemo se pohvaliti prvim izdanim CD-om 2.d razreda koji jako dobro zvuči. Saznali smo da svaku večer u 20:00 sati na Hrvatskom katoličkom radiju možemo slušati priču za laku noć. Gdin. Ancić nam je podijelio i vrlo vrijedne poklone. Razveselila nas je zbirka priča Dubravke Rovičanac Tomolina. Pri kraju posjeta gdin. Ancić nas je odveo i u Polikliniku Medikol koja se nalazi u istoj zgradi gdje i HKR. Dočekalo nas je ljubazno osoblje Poliklinike. Razgledali smo ordinacije i upoznali zdravstvene djelatnike. Danas smo otkrili da niti jedan posao nije težak ako se radi s ljubavlju.

Zahvaljujemo se gdinu Anciću na današnjem druženju, a hvala i majkama koje su s nama išle u pratnji.