Šestaši i Kraševa slatka bajka

Autor: Mladen Vidović, 11. 12. 2009.

Učenici šestih razreda posjetili su tvornicu Kraš u utorak 9. i srijedu 10. prosinca 2009. Odlično su se zabavili i najeli slatkih proizvoda.

Krašograd su posjetili svi šesti razredi naše škole. Kraševu slatku bajku vodio je Kiki bombon, a zapravo bio je to glumac i voditelj Kristijan Ugrina. Učenici su bili oduševljeni pjevačkim zvijezdama Lanom Jurčević i Zoranom Mišić.  Svi su se odlično zabavili dok su gledali akrobatski rock and roll i kiki ples. Cirkusanti klauni  izveli su genijalne trikove i dobro nas nasmijali.

Za sve posjetitelje, osobito djecu bili su pripremljeni novi proizvodi koji su se mogli degustirati. Nakraju ove čarobne bajke sve mališane , a i one strije darivao je Djeda Mraz..

Učenici su izjavili da im je ova terenska nastava bila dosada najbolja.

Lucija Ćurković, 6. f