E-upisi - obavijest

Autor: Željka Martan Buhin, 19. 6. 2013.

Molimo osmaše da svu potrebnu dokumentaciju za ostvarivanje dodatnih bodova prema kriterijima navedenim u Odluci o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2013./ 2014. (usvojenoj 22. siječnja 2013.) dostave u školu do 21. lipnja 2013. u 12:00 sati.

26. lipnja zaključavaju se liste prioriteta učenika te započinje ispis prijavnica iz sustava NISpuSŠ. Molimo učenike da prijavnice s potpisom roditelja dostave svojim razrednicima 27. lipnja na podjeli svjedodžbi.

Učenici za koje neće biti evidentirana zaprimljena prijavnica neće se naći na ljestivcama poretka niti upisati u srednju školu u tekućem roku.

Učenici s Rješenjima o primjerenom obliku školovanja javljaju se izravno u srednju školu prema popisu zanimanja iz Mišljenja o profesionalnom usmjeravanju HZZ. Ukoliko ih škola iz nekog razloga ne upiše u prvi razred, moguće je uložiti žalbu nakon 26. lipnja u Gradski ured gospođi Vesni Zlović (3 kat/ soba 54; tel. 6100-554). Žalbu je moguće uložiti do 2. srpnja 2013.