Karitativna skupina u Caritasovom dječjem domu u Vugrovcu

Autor: Željka Martan Buhin, 26. 11. 2013.

U subotu, 16.studenog 2013. učenici Karitativne grupe naše škole posjetili su Caritasov dječji dom u Vugrovcu zajedno s vjeroučiteljicom Vericom Knežić. Naši učenici djeci su darovali slatkiše i proveli zajedničko vrijeme u druženju i igri.

Nekoliko učenika napisalo je svoje dojmove susreta.

Jako mi se svidjelo u Dječjem domu. Djeca su se jako razveselila, a kada smo im dali slatkiše, odmah su ih išli spremiti u svoju sobu. Zajedno smo se igrali. Mislim da smo ih usrećili kao i oni nas - mislim da smo svi zajedno bili sretni. Nadam se da ćemo ih opet posjetiti.

Lana Svečnjak 6.c

Djeca su nas radosno dočekala. Bili su radosni što smo ih posjetili. Pokazali su nam svoje sobe i knjige. A onda smo se išli igrati na igralište. Baš nam je bilo lijepo. Bila sam tužna kada je došlo vrijeme za odlazak, ali bila sam sretna što sam se super zabavila i usrećila djecu.

Melanie Marković 6.c

Bilo mi je jako zabavno igrati se s djecom. Sretan sam što sam upoznao mnogo djece u domu. Taj susret urezao mi se duboko u srce i uvijek ću ga pamtiti.

Ivan Ivoš 6.c

Djeca su nas dočekala s puno ljubavi, dobrote i veselja.Najviše su mi se svidjeli njihovi osmjesi i njihova međusobna povezanost.

Sara Vulama 6.c