UPISI U SREDNJU ŠKOLU U ŠK. GOD. 2014./2015.

Autor: Željka Martan Buhin, 4. 12. 2013.

Predprijave kandidata za potrebe provedbe elektroničkoga upisa učenika u 1. razred srednje škole 2014./2015.

U svrhu unaprjeđenja uvjeta, načina i samoga postupka provedbe elektroničkih upisa u srednje škole, svim učenicima je omogućena u razdoblju od 2. do 22. prosinca 2013. predprijava programa putem nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole ( NISPUSŠ).

Svrha i cilj predprijava učenika dobivanje je vrijednih inicijalnih pokazatelja o interesu učenika za upis u srednje škole i za donošenjem odluka o kreiranju upisne politike.

Učenici se moraju obratiti administratoru imenika (tajnici škole, od 8 do 14 sati )
kako bi dobili elektronički identitet iz sustava AAI@EduHr kojima će se prijavljivati u sustav te koji će također kasnije koristiti za prijavu za upis u srednju školu u šk. god 2014./2015.

Na poveznici http:/www.carnet.hr/hosting_usluga_za _srednje_i_osnovne_skole   nalaze se sve informacije vezane uz postupak dobivanja elektroničkoga identiteta.

Služba za potporu korisnicima: e mail  -  helpdesk@skole.hr ili tel: 01/6661- 500.