Digitalni svijet-obavijesti i informacije vezane uz informatiku

DAN (MJESEC) SIGURNOSTI NA INTERNETU

Autor: Gordana Grujić, 6. 2. 2023.

Što su to digitalni tragovi? Što su maliciozni programi? Znamo li što je Phishing? Kako provjeravamo istinitost informacija s interneta?

a ova i slična pitanja učenici svih uzrasta dobit će odgovore tijekom cijelog ovog mjeseca. Veljača je mjesec u kojem pojačano govorimo o sigurnosti na internetu, provodimo predavanja, radionice i zanimljive igre u svim razredima.

Pozivamo sve učenike da se okušaju u online kvizu za djecu i mlade o sigurnosti na internetu OVDJE. Kviz  je otvoren 7.2.2023. od 8.00 do 19.00 sati!

Također svoje znanje o sigurnosti možete ispitati u interaktivnim zadacima u online potrazi za boljim internetom OVDJE. Ovaj izazov i za djecu i za odrasle, otvoren je do 7.2.2023. (uključujući i 7.2.)

Sretno svima u izazovima, i koračajte sigurno digitalnim svijetom!